EC3T-12S12P
부품 번호:
EC3T-12S12P
제조업체:
설명:
DC-DC CONVERTER, ISOLATED MODULE
포장:
Tube
ROHS 상태:
Yes
화폐:
PDF:
가격
1
사양
  • 패키지/케이스
    4-SIP Module
  • 크기/치수
    0.45" L x 0.24" W x 0.39" H (11.5mm x 6.0mm x 10.0mm)
  • 장착 유형
    Through Hole
  • 유형
    Isolated Module
  • 작동 온도
    -40°C ~ 105°C (With Derating)
  • 응용
    ITE (Commercial)
  • 14.4V
  • 능률
    85%
  • 84mA
  • 9.6V
  • 전압 - 출력 1
    12V
  • 1 W
  • 전압 - 절연
    1.5 kV