EC2-24D12P3
부품 번호:
EC2-24D12P3
  • 패키지/케이스
    7-SIP Module, 5 Leads
  • 크기/치수
    0.77" L x 0.24" W x 0.39" H (19.5mm x 6.0mm x 10.0mm)
  • 작동 온도
    -40°C ~ 105°C (With Derating)
  • 응용
    ITE (Commercial)
  • 28.8V
  • 능률
    85%
  • 42mA, 42mA
  • 19.2V
  • 전압 - 출력 1
    12V
  • 전압 - 출력 2
    -12V
  • 1 W
  • 2
  • 전압 - 절연
    3 kV