EC2-12S123P
부품 번호:
EC2-12S123P
  • 패키지/케이스
    7-SIP Module, 4 Leads
  • 크기/치수
    0.77" L x 0.28" W x 0.39" H (19.5mm x 7.1mm x 10.0mm)
  • 작동 온도
    -40°C ~ 85°C
  • 응용
    ITE (Commercial)
  • 13.2V
  • 능률
    87%
  • 250mA
  • 10.8V
  • 전압 - 출력 1
    12V
  • 3 W
  • 전압 - 절연
    1.5 kV