EC2-05D12P3
부품 번호:
EC2-05D12P3
제조업체:
설명:
DC-DC CONVERTER, ISOLATED MODULE
포장:
Tube
ROHS 상태:
Yes
화폐:
PDF:
가격
1
사양
  • 패키지/케이스
    7-SIP Module, 5 Leads
  • 크기/치수
    0.77" L x 0.24" W x 0.39" H (19.5mm x 6.0mm x 10.0mm)
  • 장착 유형
    Through Hole
  • 유형
    Isolated Module
  • 작동 온도
    -40°C ~ 105°C (With Derating)
  • 응용
    ITE (Commercial)
  • 5.5V
  • 능률
    84%
  • 42mA, 42mA
  • 4.5V
  • 전압 - 출력 1
    12V
  • 전압 - 출력 2
    -12V
  • 1 W
  • 2
  • 전압 - 절연
    3 kV