DTS3285A460N4SS
부품 번호:
DTS3285A460N4SS
제조업체:
설명:
AIR CONDITIONER 9-12,000 BTU 460
  • 크기/치수
    16.00" L x 14.38" W x 53.13" H (406.4mm x 365.3mm x 1349.5mm)
  • 전압 - 입력
    460VAC