DTS3281A460N4SS
부품 번호:
DTS3281A460N4SS
제조업체:
설명:
AIR CONDITIONER 7500 BTU 460V SS
  • 크기/치수
    15.55" L x 12.77" W x 47.61" H (395.0mm x 324.4mm x 1209.3mm)
  • 전압 - 입력
    460VAC