DTS3145A460LG
부품 번호:
DTS3145A460LG
제조업체:
설명:
AC UNIT 5-7,000 BTU/H 460 V - LT
포장:
Bulk
ROHS 상태:
Yes
화폐:
PDF:
가격
1
사양
  • 크기/치수
    13.30" L x 11.88" W x 36.17" H (337.8mm x 301.8mm x 918.7mm)
  • 전압 - 입력
    460VAC