DGP12U5S12
부품 번호:
DGP12U5S12
설명:
DC DC CONVERTER 12V 12W
화폐:
PDF:
가격
  • 특징
    Remote On/Off, SCP
  • 크기/치수
    2.02" L x 2.02" W x 0.45" H (51.3mm x 51.3mm x 11.4mm)
  • 작동 온도
    -50°C ~ 100°C
  • 응용
    ITE (Commercial)
  • 16V
  • 능률
    78%
  • 1A
  • 3.5V
  • 전압 - 출력 1
    12V
  • Enable, Active High
  • 12 W
  • 전압 - 절연
    700 V