DFSG-33-0002
부품 번호:
DFSG-33-0002
제조업체:
설명:
FIXED IND 10A 30 MOHM TH
화폐:
PDF:
가격
1
사양
  • 패키지/케이스
    Radial, Horizontal - Corner Terminals
  • 크기/치수
    1.299" L x 1.299" W (33.00mm x 33.00mm)
  • 장착 유형
    Through Hole
  • 작동 온도
    -25°C ~ 100°C
  • 30mOhm
  • 전류 정격(암페어)
    10 A