CWR-170-34-0000
부품 번호:
CWR-170-34-0000
제조업체:
설명:
CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.100
포장:
Bulk
ROHS 상태:
Yes
화폐:
PDF:
가격
1
사양
  • 성별
    Female
  • 마무리에 문의
    Gold
  • 색상
    Blue
  • 장착 유형
    Free Hanging (In-Line)
  • 직위수
    34
  • 정점
    0.100" (2.54mm)
  • 작동 온도
    -55°C ~ 125°C
  • 읽어내기
    Dual
  • 연락 유형
    Cantilever
  • Non Specified - Dual Edge
  • 0.032" ~ 0.070" (0.81mm ~ 1.78mm)