CR4580-150
부품 번호:
CR4580-150
제조업체:
설명:
TRANSDUCER VOLTAGE 24VDC
포장:
Box
ROHS 상태:
Yes
화폐:
PDF:
가격
1
사양
  • 장착 유형
    DIN Rail
  • 산출
    4 ~ 20mA
  • 유형
    True RMS AC Voltage Transducer
  • 0.5%
  • 작동 온도
    0°C ~ 60°C
  • Screw Terminal
  • 24VDC
  • 응답 시간
    250ms
  • CE, cURus
  • 입력 범위
    0 ~ 150VAC
  • 2500VDC