C2T1931F10BK1
부품 번호:
C2T1931F10BK1
제조업체:
설명:
PANEL 10" FAN TOP 31.5" BLACK
포장:
Bulk
ROHS 상태:
Yes
화폐:
PDF:
가격
1
사양
  • 크기/치수
    23.75" L x 20.00" W x 4.08" H (603.3mm x 508.0mm x 103.6mm)
  • 전압 - 입력
    115VAC