BC-CGS-081107
부품 번호:
BC-CGS-081107
제조업체:
설명:
BOX PC GRAY 4.331"L X 3.150"W
화폐:
PDF:
가격
1
사양
  • 특징
    Flame Retardant, Sealing Gasket, Wall Mount
  • 색상
    Light Gray
  • 크기/치수
    4.331" L x 3.150" W (110.00mm x 80.00mm)
  • 재료
    Plastic, Polycarbonate/Fiberglass
  • 2.756" (70.00mm)
  • Lift-Off Screw Cover
  • 평가
    IP66, IP67, NEMA 4X,6, UL 508A
  • 컨테이너 유형
    Box
  • UL94 5VA, UL94 V-0, UL94 HB
  • 13.6in² (88cm²)