BC-ATS-081308
부품 번호:
BC-ATS-081308
제조업체:
설명:
BOX ABS CLEAR 5.118"L X 3.150"W
화폐:
PDF:
가격
1
사양
  • 특징
    Sealing Gasket, Wall Mount
  • 색상
    Light Gray, Clear Cover
  • 크기/치수
    5.118" L x 3.150" W (130.00mm x 80.00mm)
  • 재료
    Plastic, ABS Body, Polycarbonate Cover
  • 3.346" (85.00mm)
  • Lift-Off Screw Cover
  • 평가
    IP66, IP67, NEMA 4X,6, UL 508A
  • 컨테이너 유형
    Box
  • UL94 HB
  • 16.1in² (104cm²)