A1545.48.44
부품 번호:
A1545.48.44
설명:
CABLE GLAND 32-44MM PG48 NYLON
가격
1
사양
  • 색상
    Black
  • 재료
    Polyamide (PA), Nylon
  • 스레드 크기
    PG48
  • 유형
    Cable Gland
  • 작동 온도
    -30°C ~ 100°C
  • 2.338" (59.3mm)
  • Sealing Ring
  • 진입 보호
    IP68 - Dust Tight, Waterproof
  • 1.732" (44.00mm)
  • 1.260" (32.00mm)
  • 0.591" (15.00mm)