A1545.36.33
부품 번호:
A1545.36.33
설명:
CABLE GLAND 22-33MM PG36 NYLON
포장:
Bag
가격
1
사양
  • 색상
    Black
  • 재료
    Polyamide (PA), Nylon
  • 스레드 크기
    PG36
  • 유형
    Cable Gland
  • 작동 온도
    -30°C ~ 100°C
  • 1.850" (47.0mm)
  • Sealing Ring
  • 진입 보호
    IP68 - Dust Tight, Waterproof
  • 1.299" (33.00mm)
  • 0.866" (22.00mm)
  • 0.591" (15.00mm)