A1545.21.14
부품 번호:
A1545.21.14
설명:
CABLE GLAND 6.5-14MM PG21 NYLON
  • 스레드 크기
    PG21
  • 작동 온도
    -30°C ~ 100°C
  • 1.114" (28.3mm)
    IP68 - Dust Tight, Waterproof
  • 0.551" (14.00mm)
  • 0.256" (6.50mm)
  • 0.433" (11.00mm)