A1545.16.14
부품 번호:
A1545.16.14
설명:
CABLE GLAND 8.5-14MM PG16 NYLON
  • 스레드 크기
    PG16
  • 작동 온도
    -30°C ~ 100°C
  • 0.886" (22.5mm)
    IP68 - Dust Tight, Waterproof
  • 0.551" (14.00mm)
  • 0.335" (8.50mm)
  • 0.394" (10.00mm)