A1545.16.11
부품 번호:
A1545.16.11
설명:
CABLE GLAND 5-11MM PG16 NYLON
  • 스레드 크기
    PG16
  • 작동 온도
    -30°C ~ 100°C
  • 0.886" (22.5mm)
    IP68 - Dust Tight, Waterproof
  • 0.433" (11.00mm)
  • 0.197" (5.00mm)
  • 0.394" (10.00mm)