A1545.13.12
부품 번호:
A1545.13.12
설명:
CABLE GLAND 5.5-12MM PG13 NYLON
  • 스레드 크기
    PG13
  • 작동 온도
    -30°C ~ 100°C
    IP68 - Dust Tight, Waterproof
  • 0.472" (12.00mm)
  • 0.217" (5.50mm)
  • 0.354" (9.00mm)