A1545.11.10
부품 번호:
A1545.11.10
설명:
CABLE GLAND 4-10MM PG11 NYLON
포장:
Bag
가격
1
사양
  • 색상
    Black
  • 재료
    Polyamide (PA), Nylon
  • 스레드 크기
    PG11
  • 유형
    Cable Gland
  • 작동 온도
    -30°C ~ 100°C
  • 0.732" (18.6mm)
  • Sealing Ring
  • 진입 보호
    IP68 - Dust Tight, Waterproof
  • 0.394" (10.00mm)
  • 0.157" (4.00mm)
  • 0.315" (8.00mm)