448XD2104BDN
부품 번호:
448XD2104BDN
제조업체:
설명:
SLIDE POT 100K OHM 0.2W TOP 30MM
  • 전력(와트)
    0.2W, 1/5W
  • 용인
    ±20%
  • 크기/치수
    Rectangular - 1.835" L x 0.110" W x 0.488" H (46.60mm x 2.80mm x 12.39mm)
  • 장착 유형
    Through Hole
  • 30mm
  • 저항
    100 kOhms