119A-80A00-R02
부품 번호:
119A-80A00-R02
제조업체:
설명:
CONN MINI PCIE SOCKET 52P
포장:
Tape & Reel (TR)
ROHS 상태:
Yes
화폐:
PDF:
가격
400
사양
  • 특징
    Board Guide, Solder Retention
  • 성별
    Female
  • 마무리에 문의
    Gold
  • 색상
    Black
  • 장착 유형
    Surface Mount
  • 직위수
    52
  • 정점
    0.031" (0.80mm)
  • 작동 온도
    -40°C ~ 85°C