SW19SSL335
部品番号:
SW19SSL335
製品分類:
説明:
SWITCH PB SCREW ALT ACT PWR 110V
  • 定格電流 (アンペア)
    5A (AC)
  • 動作温度
    -40°C ~ 80°C
  • Screw Terminal
  • 照明の種類、色
    LED, Yellow
  • 110 VAC
    IP65 - Dust Tight, Water Resistant
  • Circular - 19.00mm Dia
    Power Symbol
  • 250 V