SCM5B30-05
部品番号:
SCM5B30-05
VOLTAGE INPUT MODULES, NARROW BW
通貨#ツウカ#:
  • 動作温度
    -40°C ~ 85°C
  • 4.75V ~ 5.25V
  • 電流 - 供給
    30 mA