SCD20PSN
部品番号:
SCD20PSN
製造元:
説明:
SENSOR CURRENT HALL 20A DC
通貨#ツウカ#:
  • 頻度
    50Hz/60Hz
  • 動作温度
    -10°C ~ 75°C
  • 12V
  • 反応時間
    3µs
  • 直線性
    ±0.5%
  • DC
  • 25mA
  • 20A