SCD15PUN
部品番号:
SCD15PUN
製造元:
説明:
SENSOR CURRENT HALL 15A DC
通貨#ツウカ#:
  • 頻度
    50Hz/60Hz
  • 動作温度
    -10°C ~ 75°C
  • 5V
  • 反応時間
    7µs
  • 直線性
    ±0.5%
  • DC
  • 10mA
  • 15A