PWS3502A115N4SS
部品番号:
PWS3502A115N4SS
説明:
AIR/WATER HEAT EXCH. 6300W 115V
ほうそう:
Bulk
ROHS状態:
Yes
通貨#ツウカ#:
PDF:
価格
1
仕様
  • サイズ/寸法
    15.76" L x 8.60" W x 57.09" H (400.3mm x 218.4mm x 1450.1mm)
  • 電圧 - 入力
    115VAC