PWS3302A230N4SS
部品番号:
PWS3302A230N4SS
説明:
AIR/WATER HEAT EXCH. 3600W 230V
ほうそう:
Bulk
ROHS状態:
Yes
通貨#ツウカ#:
PDF:
価格
1
仕様
  • サイズ/寸法
    15.76" L x 8.98" W x 52.36" H (400.3mm x 228.1mm x 1329.9mm)
  • 電圧 - 入力
    230VAC