PPG102A1
部品番号:
PPG102A1
説明:
SENSOR RTD 1KOHM 0.06% RADIAL
Yes
通貨#ツウカ#:
  • 温度係数
    3850ppm/°C
  • 取付タイプ
    Through Hole
  • ±0.15°C
  • 動作温度
    -50°C ~ 500°C
  • PC Pins
  • ±0.06%
  • Platinum (Pt)
  • 1 kOhms
  • 1 mA