P42001D3
部品番号:
P42001D3
製造元:
説明:
VOLTAGE TRANSDUCER 2200 VDC
価格
1
仕様
  • 取付タイプ
    DIN Rail
  • 出力
    ±20mA, ±10V (Configurable)
  • タイプ
    Voltage Transducer
  • ±0.3%
  • 動作温度
    -10°C ~ 70°C
  • Screw Terminal
  • 20 ~ 253VAC/DC
  • 反応時間
    110µs
  • UL
  • 入力範囲
    ±2200V (Configurable)