NNAMC2950PCEV
部品番号:
NNAMC2950PCEV
製造元:
説明:
EVAL KIT MODULE 0 DEG 295MM
ほうそう:
Bulk
    I2C, USB
  • 4.75V ~ 5.25V
  • 使用IC・部品
    NNAMC2950PC01
  • 検出範囲
    295mm x 208mm