NNAMC1800PCEV
部品番号:
NNAMC1800PCEV
製造元:
説明:
EVAL KIT MODULE 0 DEG 180MM
ほうそう:
Bulk
ROHS状態:
Yes
通貨#ツウカ#:
PDF:
    I2C, USB
  • 4.75V ~ 5.25V
  • 使用IC・部品
    NNAMC1800PC01
  • 検出範囲
    180mm x 164mm