IS2R-120A-R-1M
部品番号:
IS2R-120A-R-1M
製品分類:
説明:
RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 120V
通貨#ツウカ#:
PDF:
価格
1
仕様
  • 特徴
    Lighted Indicator
  • 取付タイプ
    DIN Rail
  • コイル電圧
    120VAC
  • 動作温度
    0°C ~ 50°C
  • Screw Terminal
  • リレーの種類
    General Purpose
  • コイルの種類
    Non Latching
  • SPST-NO (1 Form A) x 2
  • 10 A
  • 250VAC - Max