HVLR7609F6M80K9
部品番号:
HVLR7609F6M80K9
説明:
RES 6.8M OHM 1% 7.5W AXIAL
  • 電力 (ワット)
    7.5W
  • 許容範囲
    ±1%
  • 温度係数
    ±100ppm/°C
  • サイズ/寸法
    0.413" Dia x 2.992" L (10.50mm x 76.00mm)
  • 動作温度
    -55°C ~ 175°C
  • 抵抗
    6.8 MOhms