HVLR5208B1M80K9
部品番号:
HVLR5208B1M80K9
説明:
RES 1.8M OHM 0.1% 5W AXIAL
  • 電力 (ワット)
    5W
  • 許容範囲
    ±0.1%
  • 温度係数
    ±100ppm/°C
  • サイズ/寸法
    0.374" Dia x 2.047" L (9.50mm x 52.00mm)
  • 動作温度
    -55°C ~ 175°C
  • 抵抗
    1.8 MOhms