HVLR3908F1K20K9
部品番号:
HVLR3908F1K20K9
説明:
RES 1.2K OHM 1% 3W AXIAL
  • 電力 (ワット)
    3W
  • 許容範囲
    ±1%
  • 温度係数
    ±100ppm/°C
  • サイズ/寸法
    0.374" Dia x 1.535" L (9.50mm x 39.00mm)
  • 動作温度
    -55°C ~ 175°C
  • 抵抗
    1.2 kOhms