HVLR2505B210KK9
部品番号:
HVLR2505B210KK9
説明:
RES 210K OHM 0.1% 1.2W AXIAL
  • 電力 (ワット)
    1.2W
  • 許容範囲
    ±0.1%
  • 温度係数
    ±100ppm/°C
  • サイズ/寸法
    0.256" Dia x 1.000" L (6.50mm x 25.40mm)
  • 動作温度
    -55°C ~ 175°C
  • 抵抗
    210 kOhms