HVLR2408F15M0K9
部品番号:
HVLR2408F15M0K9
説明:
RES 15M OHM 1% 2W AXIAL
  • 電力 (ワット)
    2W
  • 許容範囲
    ±1%
  • 温度係数
    ±100ppm/°C
  • サイズ/寸法
    0.374" Dia x 0.945" L (9.50mm x 24.00mm)
  • 動作温度
    -55°C ~ 175°C
  • 抵抗
    15 MOhms