HVLR1529B2K10K9
部品番号:
HVLR1529B2K10K9
説明:
RES 2.1K OHM 0.1% 15W AXIAL
  • 電力 (ワット)
    15W
  • 許容範囲
    ±0.1%
  • 温度係数
    ±100ppm/°C
  • サイズ/寸法
    0.413" Dia x 5.984" L (10.50mm x 152.00mm)
  • 動作温度
    -55°C ~ 175°C
  • 抵抗
    2.1 kOhms