HVLR1279F330MK9
部品番号:
HVLR1279F330MK9
説明:
RES 330M OHM 1% 12W AXIAL
  • 電力 (ワット)
    12W
  • 許容範囲
    ±1%
  • 温度係数
    ±100ppm/°C
  • サイズ/寸法
    0.413" Dia x 5.000" L (10.50mm x 127.00mm)
  • 動作温度
    -55°C ~ 175°C
  • 抵抗
    330 mOhms