GAST R7100R-50
部品番号:
GAST R7100R-50
製造元:
説明:
REGENER BLOWER EXPLOSION-PROOF
ほうそう:
ROHS状態:
None
価格
1
仕様
  • 電力 (ワット)
    7460W
  • 電圧 - 定格
    190 ~ 460VAC
  • 410.0 CFM (11.48m³/min)
  • CE, CSA
  • Blower
  • 静圧
    100 in H2O (24908.9 Pa)