FSP084-10S2AC8H
部品番号:
FSP084-10S2AC8H
製品分類:
製造元:
説明:
BATT CHARGER DESKTOP 42V 2A
ほうそう:
Box
ROHS状態:
Yes
通貨#ツウカ#:
PDF:
価格
1
仕様
  • 特徴
    LED Indicator
  • サイズ/寸法
    4.88" L x 2.60" W x 1.10" H (124.00mm x 66.00mm x 28.00mm)
  • 取付タイプ
    Desktop
  • 電圧 - 入力
    198 ~ 264VAC
  • タイプ
    Desktop
  • 動作温度
    -10°C ~ 40°C
  • 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. Female
  • 84W
  • 42V
  • 充電電流 - 最大
    2A