EVSF1000-65
部品番号:
EVSF1000-65
製造元:
説明:
Thermal Pad (EverTherm)
通貨#ツウカ#:
PDF:
価格
1
仕様
  • Gray
  • 厚さ
    0.0394" (1.000mm)
  • タイプ
    Gap Filler Pad, Sheet
  • 熱抵抗率
    0.12°C/W
  • 使用法
    Multi
  • 200.00mm x 300.00mm
  • 熱伝導率
    10W/m-K