ELP12-LED-K
部品番号:
ELP12-LED-K
製造元:
説明:
LED MOD LNR LGT STRIP 10W & 12W
ほうそう:
Box
価格
1
仕様
  • サイズ/寸法
    220.00mm L x 23.10mm W
  • タイプ
    LED Module
  • 構成
    Linear Light Strip
  • 24V
  • Flat
  • 現在 - 最大
    600mA