EDR60-24DC
部品番号:
EDR60-24DC
説明:
60W 24DC triac/phase cut & 0-10V
ほうそう:
ROHS状態:
None
通貨#ツウカ#:
PDF:
価格
1
仕様
  • サイズ/寸法
    3.54" L x 0.60" W x 4.02" H (89.9mm x 15.2mm x 102.1mm)
  • 電圧 - 出力
    24V
  • タイプ
    Constant Voltage
  • 277VAC
  • cULus
  • 効率
    85%
  • AC DC Converter
  • 2.5A
  • 調光
    Analog, PWM, TRIAC
  • 100VAC
  • 60 W