ECO225CB235072210
部品番号:
ECO225CB235072210
製造元:
説明:
FAN MOTOR IMPELLER ECO225CB ROUN
通貨#ツウカ#:
PDF:
価格
1
仕様
  • 電力 (ワット)
    130W
  • 特徴
    PWM Control, Speed Sensor (Tach)
  • 電圧 - 定格
    230VAC
  • サイズ/寸法
    Round - 225mm Dia
  • ベアリングの種類
    Ball
  • 定格電流 (アンペア)
    1.04A
  • RPM
    2670 RPM
  • 370.0 CFM (10.36m³/min)
  • 99.00mm
  • 動作温度
    -4 ~ 140°F (-20 ~ 60°C)
  • 3 Wire Leads with Splice Terminals, 4 Wire Leads with Splice Terminals
  • 侵入保護
    IP54 - Dust Protected, Water Resistant
  • Motorized Impellers
  • 静圧
    1.440 in H2O (358.7 Pa)