DTS3285A460N4SS
部品番号:
DTS3285A460N4SS
説明:
AIR CONDITIONER 9-12,000 BTU 460
ほうそう:
Bulk
ROHS状態:
Yes
通貨#ツウカ#:
PDF:
価格
1
仕様
  • サイズ/寸法
    16.00" L x 14.38" W x 53.13" H (406.4mm x 365.3mm x 1349.5mm)
  • 電圧 - 入力
    460VAC