DTS3241A460LG
部品番号:
DTS3241A460LG
説明:
AIR CONDITIONER 460V LG
ほうそう:
Bulk
ROHS状態:
Yes
通貨#ツウカ#:
PDF:
価格
1
仕様
  • サイズ/寸法
    15.55" L x 12.77" W x 47.61" H (395.0mm x 324.4mm x 1209.3mm)
  • 電圧 - 入力
    460VAC