CCT13W500
部品番号:
CCT13W500
説明:
13W 500MA DIMMBLE CC LED DRIVER
通貨#ツウカ#:
PDF:
価格
1
仕様
  • 特徴
    OCP, OTP, OVP, SS
  • サイズ/寸法
    2.56" Dia x 1.06" H (65.0mm x 27.0mm)
  • 電圧 - 出力
    18 ~ 26V
  • タイプ
    Constant Current
  • 動作温度
    -30°C ~ 60°C
  • Wire Leads
  • 120VAC
  • CSA, UL
  • 評価
    IP20
  • 効率
    82%
  • Buck
  • 500mA
  • 調光
    ELV, MLV, TRIAC
  • 100VAC
  • 13 W